Про нас

Emigrant - команда розробників та маркетологів, які стараються зробити кожний проект успішним в мережі Інтернет.  Робимо свою роботу якісно та займаємося тим, що насправді любимо.

Ми мінімалісти, адже вважаємо, що в багатьох випадках можна подати інформацію коротко та лаконічно і вона принесе набагато більше користі ніж сайт переповнений не потрібною для користувача інформацією. З захопленням працюємо з цікавими та свіжими ідеями, які несуть користь суспільству.

В роботі з клієнтом детально аналізуємо та вивчаємо специфіку його бізнесу та ідеї, розробляємо ефективний план його розвитку онлайн, створюємо ефективний сайт, запускаємо діючий Інтернет-маркетинг, надаємо постійну та повноціну підтримку.

Ми - це
Точність
Зберігаємо її у всьому від проектування до підтримки.
Геніальність
Все  геніально - просто.
Функціональність
Функціонал сайту здивує навіть найприскіпливішого замовника.
Відкритість
Ми нічого не приховуємо все відкрито, від процесу роботи до ціни.
Індивідуальність
Нашим сайтам немає аналогів в мережі, ніяких шаблонів, лише унікальність.
Конкретність
Нічого зайвого, лише те, що Вам потрібно.
Успішність
Всі проекти, які ми створили та просунули успішні в мережі Інтернет.
Ідеальність
Ми прагнемо ідеалізації в будь-якій нашій роботі.
Легкість
З нами завжди легко створювати власний бізнес онлайн.
Послуги
Розробка і підтримка Розробка і підтримка

browser.png

Разробка сайту

Ми створюємо для Вас ефективні сайти які продають. В розробці сайтів використовуємо технологічну платформу Bitrix, яка має високий захист, досить потужний функціонал і високу швидкість завантаження, завдяки чому, сайти в кінцевому результаті виходять легкими і зручними в роботі і їх краще ранжируют пошукові системи.
Функціонал сайту налаштуємо так, щоб кожен новий користувач залишався задоволеним і ставав Вашим постійним клієнтом. Ваш веб-проект буде доступний навіть людям з повільним Інтернетом. Сайти адаптивні, тому будуть зручними на будь-якому пристрої.
Вартість: від 9 999 грн.


web.png

Дизайн сайту

Окремою послугою у нас можна замовити дизайн сайту. Розробимо сучасний, індивідуальний дизайн сайту, який також працюватиме, як додатковий інструмент залучення клієнтів. Дизайн який ми розробляємо залишається актуальним кілька років. Він адаптивний, тому буде зручним на будь-якому пристрої.
Вартість: від 4 999 грн.


ui.png

Підтримка і доробки

Надаємо якісну підтримку Вашого веб-проекту. Підтримка у нас: технічна (доопрацювання функціоналу) і адміністрування (повний комплекс робіт з сайтом для його підтримки і розвитку). Також додатково виконаємо роботи з доопрацювання Вашого проекту на CMS Bitrix.
Вартість: 400 грн./год.


Наші роботи
Ми виконали та просунули більше десятка цікавих сайтів та проектів, але розміщуємо тільки ті, з власниками яких було та є насправді дуже цікаво працювати, адже вони захоплені тим чим займаються.
Контакти
Розробка та підтримка Телефон: (098) 77 - 444 - 53 Е-mail: vitalik9008@bigmir.net Skype: vitalik-shark
Emigrant - Бізнес партнер компанії 1C-Бітрікс
Залишити повідомлення